HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW
KOMUNALNYCH W 2016 ROKU /ODPAD SUCHY, MOKRY, ZMIESZANY/ BUDYNKI
JEDNORODZINNE MIASTO WŁODAWA
REJON NR I Ulice: Partyzantów,
Partyzantów, Cz. Krzyża, Witosa, Rynek, Czworobok, Spokojna,
H. Sawickiej, Wąska, Rymarska, Wąwozowa, Nadstawna
REJON NR II Ulice: Słoneczna, Okunińska, Nadrzeczna, Zamknięta, Lipowa, Klonowa, Kopernika, Furmańska
REJON NR III Ulice: Jasna, Kotlarska, Kraszewskiego, Zabagonie
REJON NR IV Ulice:Suchawska, Chabrowa, Konwaliowa, Różana, Diamentowa, Malinowa, Morelowa, Wyrykowska, Boczna, Chełmska, Prusa, Konopnickiej, Szmaragdowa, Turkusowa, Rubinowa, Bursztynowa
REJON NR V Ulice: Wokulskiego, Rzeckiego, Łęckiej, Zapolskiej, Asnyka, Orzeszkowej, Piastowska, Reja, Światowida, Fredry
REJON NR VI Ulice: Jaszki, Waligóry, Estery, Saska, Rokiczany, Ziemowita, Kupały, Ulany, Sawki, Semki
REJON NR VII Ulice: Korolowska, Sierpińskiego, Jana Pawła II, Mickiewicza, Przechodnia, Słowackiego, Sanguszki, Krótka, Trębacka, Sejmowa, Niecała, Kościelna, Kościuszki, Zielna, Jurdyka, Sadowa, Mostowa, 11 listopada, Sokołowa
REJON NR VIII Ulice:Szkolna, Klasztorna, Krzywa, Podzamcze, Lubelska, Przemysłowa, Modrzewskiego, Kołłątaja, Staszica, Wiejska, Młynarska
REJON NR IX Ulice: Pocztowa, Żeromskiego, Sienkiewicza, Reymonta, Mielczarskiego, Długa, Tartaczna, Szpitalna, Wspólna, Sybiraków, Cicha, Broniewskiego, Polna, Targowa, Ogrodowa
REJON NR X Ulice:Koszarowa, Północna, Wojska Polskiego, Graniczna, Saperów, Armii Krajowej, Pancerniaków, Żołnierska, Sztabowa, Garnizonowa, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Sokołowskiego, Żytnia, Żołnierzy WiN, Usługowa, Rzemieślnicza, Piłsudskiego, Gospodarcza, Podchorążych
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2016 ROKU GMINA PODEDWÓRZE
MOSTY, OPOLE, PODEDWÓRZE, RUSIŁY, ZALISZCZE, KANIUKI
NOWE MOSTY, GRABÓWKA, BOJARY, PIECHY, ANTOPOL, HOŁOWNO, NIECIELIN.
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2016 ROKU GMINA SOSNÓWKA
WYGNANKA, LIPINKI, PRZECHÓD, SAPIEHÓW,ŻESZCZYNKA, SOSNÓWKA CZĘŚĆPÓŁNOCNA,
ROMANÓW, CZEPUTKA,
DĘBÓW, POGORZELEC, MOTWICA,
ROZWADÓWKA, ROZWADÓWKA FOLWARK, SOSNÓWKA CZĘŚĆPOŁUDNIOWA
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 04.2016-12.2016 ROKU GMINA HANNA
KONSTANTYN , LACK, PAWLUKI, ZAśWIATYCZE
DAŃCE, DOŁHOBRODY, HOLESZÓW, NOWY HOLESZÓW, HOLESZÓW PGR
HANNA, JANÓWKA, KUZAWKA
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 04.2016-12.2016 ROKU GMINA SŁAWATYCZE
JABŁECZNA , PAROśLA-PNISKI,MOśCICE DOLNE, NOWOSIÓŁKI,TEREBISKI
KRZYWOWÓLKA, ZAńKÓW, KRZYWOWÓLKA KOLONIA, SAJÓWKA, LISZNA
SŁAWATYCZE, SŁAWATYCZE KOLONIA, KUZAWKA KOLONIA
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2016 ROKU GMINA WYRYKI
Kaplonosy, Kaplonopsy Kolonia, Zahajki, Zahajki Kolonia, Ignaców, Horostyta, Horostyta Kolonia, Krzywowierzba (Sytyta Klimkiewicz),
Lipówka, Lubień, Wyryki Adampol, Wyryki Połód, Wyryki Wola, Wyryki Kolonia, Adampol, Suchawa - Krukowo