HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW
KOMUNALNYCH W 2019 ROKU /ODPAD SUCHY, MOKRY, ZMIESZANY/ BUDYNKI
JEDNORODZINNE MIASTO WŁODAWA
REJON NR I Ulice: Partyzantów,
Partyzantów, Cz. Krzyża, Witosa, Rynek, Czworobok, Spokojna,
Widokowa, Wąska, Rymarska, Wąwozowa, Nadstawna,Działkowców, ogród działkowy
REJON NR II Ulice: Słoneczna, Okunińska, Nadrzeczna, Zamknięta, Lipowa, Klonowa, Kopernika, Furmańska
REJON NR III Ulice: Jasna, Kotlarska, Kraszewskiego, Zabagonie
REJON NR IV Ulice:Suchawska, Chabrowa, Konwaliowa, Różana, Diamentowa, Malinowa, Morelowa, Wyrykowska, Boczna, Chełmska, Prusa, Konopnickiej, Szmaragdowa, Turkusowa, Rubinowa, Bursztynowa, Szafirowa, Ogród działkowy
REJON NR V Ulice: Wokulskiego, Rzeckiego, Łęckiej, Zapolskiej, Asnyka, Orzeszkowej, Piastowska, Reja, Światowida, Fredry
REJON NR VI Ulice: Jaszki, Waligóry, Estery, Saska, Rokiczany, Ziemowita, Kupały, Ulany, Sawki, Semki, Ogród działkowy
REJON NR VII Ulice: Korolowska, Sierpińskiego, Jana Pawła II, Mickiewicza, Przechodnia, Słowackiego, Sanguszki, Krótka, Trębacka, Sejmowa, Niecała, Kościelna, Kościuszki, Zielna, Jurdyka, Sadowa, Mostowa, 11 listopada, Sokołowa, 1000-lecia PP, Ogród działkowy
REJON NR VIII Ulice:Szkolna, Klasztorna, Krzywa, Podzamcze, Lubelska, Przemysłowa, Modrzewskiego, Kołłątaja, Staszica, Wiejska, Młynarska
REJON NR IX Ulice: Pocztowa, Żeromskiego, Sienkiewicza, Reymonta, Mielczarskiego, Długa, Tartaczna, Szpitalna, Wspólna, Sybiraków, Cicha, Broniewskiego, Polna, Targowa, Ogrodowa
REJON NR X Ulice:Koszarowa, Północna, Wojska Polskiego, Graniczna, Saperów, Armii Krajowej, Pancerniaków, Żołnierska, Sztabowa, Garnizonowa, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Sokołowskiego, Żytnia, Żołnierzy WiN, Usługowa, Rzemieślnicza, Piłsudskiego, Gospodarcza, Podchorążych, Ogród działkowy
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU GMINA PODEDWÓRZE
MOSTY, OPOLE, PODEDWÓRZE, RUSIŁY, ZALISZCZE, KANIUKI
NOWE MOSTY, GRABÓWKA, BOJARY, PIECHY, ANTOPOL, HOŁOWNO, NIECIELIN.
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU GMINA SOSNÓWKA
WYGNANKA, LIPINKI, PRZECHÓD, SAPIEHÓW,ŻESZCZYNKA, SOSNÓWKA CZĘŚĆPÓŁNOCNA,
ROMANÓW, CZEPUTKA,
DĘBÓW, POGORZELEC, MOTWICA,
ROZWADÓWKA, ROZWADÓWKA FOLWARK, SOSNÓWKA CZĘŚĆPOŁUDNIOWA
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU GMINA HANNA
KONSTANTYN , LACK, PAWLUKI, ZAśWIATYCZE, DOŁHOBRODY
DAŃCE, DOŁHOBRODY, HOLESZÓW, NOWY HOLESZÓW, HOLESZÓW PGR
HANNA, JANÓWKA, KUZAWKA
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU GMINA SŁAWATYCZE
JABŁECZNA , PAROśLA-PNISKI,MOśCICE DOLNE, NOWOSIÓŁKI,TEREBISKI
KRZYWOWÓLKA, ZAńKÓW, KRZYWOWÓLKA KOLONIA, SAJÓWKA, LISZNA
SŁAWATYCZE, SŁAWATYCZE KOLONIA, KUZAWKA KOLONIA
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU GMINA HAŃSK
ŻDŻARKA, SZCZEŚNIKI, DUBECZNO, MACOSZYN MAŁY, OSOWA
HAŃSK PIERWSZY, HAŃSK DRUGI, BUKOWSKI LAS, KONSTANTYNÓWKA, STARY MAJDAN, RUDKA ŁOWIECKA
HAŃSK KOLONIA, KRYCHÓW, UJAZDÓW, KULCZYN, KULCZYN KOLONIA, WOJCIECHÓW
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU GMINA STARY BRUS
SKORODNICA, KAMIEŃ, STARY BRUS, KOLONIA KOŁACZE, KOLONIA LUBOWIERZ, LUBOWIERZ, HELENIN, DOMINICZYN, KOŁACZE WIEŚ, KOŁACZE OSADA
ZAMOŁODYCZE, HOLA, MARIANKA, DĘBINA, WIELKI ŁAN, WOŁOSKOWOLA, KUŁAKÓW, NOWINY, MIETIUŁKA, LASKI BRUSKIE,NOWY BRUS
HARMONOGRAM WYWOZU STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU GMINA WYRYKI
Kaplonosy, Kaplonopsy Kolonia, Zahajki, Zahajki Kolonia, Ignaców, Horostyta, Horostyta Kolonia, Krzywowierzba (Sytyta Klimkiewicz),
Lipówka, Lubień, Wyryki Adampol, Wyryki Połód, Wyryki Wola, Wyryki Kolonia, Adampol, Suchawa - Krukowo